Обрати для іншої країни
Thunder Laser Новини laser-news
Місцезнаходження:Головна > Thunder Laser Новини > Visit RuiDa Technology (Shenzhen) Co., LTD
Image-1

Thunder Laser відео


Як вибрати надійний лазерний різак

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Як вибрати надійний лазерний різак
laser parametes

Thunder Laser відео


Параметри зразків лазера

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Параметри зразків лазера

Visit RuiDa Technology (Shenzhen) Co., LTD

Время выпуска:2016/06/22 Thunder Laser Новини Время просмотра:917

3 червня 2015 року генеральний директор Thunder Laser King Chen поїхав до Шеньчжень разом із персоналом та відвідав RuiDa Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

RuiDa Technology (Shenzhen) Co., LTD – компанія, яка займається розробкою та обслуговуванням управління рухом, машинним зором, сенсором та автоматичними частинами сердечника, надаючи клієнтам найвигідніші продукти та послуги від простого до складного застосування.

У супроводі генерального менеджера технології RD RD містера Сяо, ми відвідали майстерню зі старіння та їхню останню розроблену неметалеву сервосистему. Тим часом наш технічний менеджер Tomdeeply обговорив з генеральним директором Ruida паном Сяо про неметалічну сервосистему. Крім того, ми зробили глибоке повідомлення про потенціал розвитку ринку лазерної різальної машини. Ринок верстатів для лазерного різання розробляється, на нас чекають багато можливостей, звичайно, є певні ризики. Крім захоплення ринку, пан Xiao також висловив кілька цінних думок щодо нашої оптимізації програмного забезпечення, що дуже допомагає розвитку нашої компанії в майбутньому.

Відвідавши RDTechnology, ми обидві сторони підписали відповідну угоду про співпрацю, яка сприятиме втіленню безпрограшної ситуації.

новини про лазерний різак про громовідвід

відвідайте майстерню зі старіння

новини про лазерний різак про громовідвід

Впровадження неметальної сервосистеми

новини про лазерний різак про громовідвід

Генеральний директор Ченчжу Сяо з Руїди та генеральний директор Лазера Кінга Чен-ГромаПопулярні сторінки