Обрати для іншої країни
Thunder Laser Новини laser-news
Місцезнаходження:Головна > Thunder Laser Новини > Visit Nantong Zhuorui Laser Technology Co., Ltd.
Image-1

Thunder Laser відео


Як вибрати надійний лазерний різак

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Як вибрати надійний лазерний різак
laser parametes

Thunder Laser відео


Параметри зразків лазера

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Параметри зразків лазера

Visit Nantong Zhuorui Laser Technology Co., Ltd.

Время выпуска:2016/06/03 Thunder Laser Новини Время просмотра:1352

30 травня Кінг, генеральний менеджер Thunder Laser, прилетів до Наньтуна, провінція Цзянсу, разом із персоналом відвідати Наньтун Чжуоруі Лазер Технолоджі Лтд.

Створений у 2009 році, Zhuorui Laser призначений для розробки та виробництва CO2 середніх і малих потужностей CO2.

У супроводі генерального директора Zhuorui, пана Жана, ми відвідали майстерню зі старіння компанії, семінар SMT тощо. За той час, коли ми побачили, що фабрика працює у справному стані при хорошому управлінні. Обидва генеральні менеджери спілкувались щодо ситуації на ринку лазерного обладнання. Щодо розвитку лазерної промисловості, пан Джан висловив повну впевненість. Zhuorui Laser зосереджує свої дослідження та розробки на лазерній трубці середньої потужності, щоб відкрити попит нового виробництва в цій кулаці.

н. Чжан добре знає лазерні спеціалізовані знання та галузеву інформацію. Що стосується вибору матеріалів, він схильний використовувати високоякісні матеріали або спеціальні матеріали. Кінг і пан Жан спілкувалися про майстерність виробництва середніх лазерних труб і поділилися деякими методиками. Крім того, вони обговорили переваги та недоліки двох труб, що поєднують технологію, та технології однотрубних двох ядер. Ці два види технології є основними рішеннями для виробництва скляної лазерної трубки середньої потужності в Китаї в даний час.

Цей візит дозволив нам зібрати більше інформації про лазерну промисловість, що має велике значення для подальшого розвитку нашої компанії.

новини про лазерний різак про громовідвід

Містер Чен і містер Жан

новини про лазерний різак про громовідвід
новини про лазерний різак про громовідвід

Семінар SMTПопулярні сторінки