Обрати для іншої країни
Thunder Laser Новини laser-news
Місцезнаходження:Головна > Thunder Laser Новини > Thunderlaser two-day trip to Taishan
Image-1

Thunder Laser відео


Як вибрати надійний лазерний різак

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Як вибрати надійний лазерний різак
laser parametes

Thunder Laser відео


Параметри зразків лазера

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Параметри зразків лазера

Thunderlaser two-day trip to Taishan

Время выпуска:2016/06/22 Thunder Laser Новини Время просмотра:780

Щоб збагатити аматорське життя, ще більше покращити спілкування та співпрацю між усіма відділами та посилити колективну згуртованість компанії, 13 та 14 червня Thunder Laser організував дводенну поїздку до Тайшану, яка підбадьорила весь персонал. У поїздці беруть участь як генеральний директор Кінг Чен, так і генеральний директор Vise Кен Чен.

Потягнувши автобус, сповнений радості, ми підійшли до першого етапу мандрівки, острова Сяхуань. Острів Сячуань, відомий також як острів Ванфу, є одним із чотирьох найбільш спокусливих курортних островів провінції Гуандун. Ми були зачаровані чарівними пейзажами острова та наблизилися один до одного під час щасливого часу.

новини лазерного гравера про громовідвід

ξ Острів човна

новини лазерного гравера про громовідвід
новини лазерного гравера про громовідвід

Острівні стрибки

З великою радістю ми прийшли до сімейного з’єднання Мей та села Фуюе. Сімейний комплекс Мей – це місце, де в 2010 році вистрілив новорічний блокбастер “Нехай кулі літають”. Проходячи архітектурою, що залишилася, ми були вражені величною історією, і відчули, що відчуваємо темперамент китайської культури та вірність того часу.

новини лазерного гравера про громовідвід

Групове фото Громовержців у складі сімейства Мей

Дводенна поїздка прийшла до щасливого кінця. Це завжди буде чудова пам’ять. Тим часом нам потрібно підготувати наступний раунд роботи. Ми вирішуємо кинутись на роботу з більшою енергією та більшим ентузіазмом.Популярні сторінки