Обрати для іншої країни
Thunder Laser Новини laser-news
Місцезнаходження:Головна > Thunder Laser Новини > Thunderlaser News | Meet Istanbul international advertising fair, meet you!
Image-1

Thunder Laser відео


Як вибрати надійний лазерний різак

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Як вибрати надійний лазерний різак
laser parametes

Thunder Laser відео


Параметри зразків лазера

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Параметри зразків лазера

Thunderlaser News | Meet Istanbul international advertising fair, meet you!

Время выпуска:2017/11/29 Thunder Laser Новини Время просмотра:454

Передмова: 13 грудня 18-й молодіжний фестиваль науки і техніки (Maker Festival) та Перший карнавал освіти STEAM в районі Футян, місто Шеньчжень, прекрасно закінчилися іноземною мовою Qiaoxiang Школу. Понад 5000 учнів із понад 80 шкіл усього району взяли участь у 36 науково-технічних конкурсах, було виставлено понад 1300 творів. Це вечірка великого виробника.

освіта пари лазерним різаком

Як один із сучасних представників, Shenzhen зосереджується на створенні міжнародних інноваційних талантів у сучасній освіті Інновації в науці та техніці – це не лише перший поштовх до розвитку розвитку, але й шлях майбутнього дітей. Поліпшення якості науки та вмінь та зміцнення можливостей молоді для вивчення науки та техніки є важливою складовою нашої модернізаційної освіти.

освіта пари лазерним різаком

Молодіжний фестиваль науки і техніки (Maker Festival) висвітлює багато, ряд успішних запрошених робіт працює блискучим шоу. Серед них Thunderlaser в цей день гостей викладачі та студенти різного віку; магічний універсальний артефакт, зібраний на місці зосередження уваги, це поєднання інноваційних ідей у ​​вигляді демонстрації перед людьми, що надихало уяву та цікавість молоді. Атмосфера живого виробника також запалювала хвилювання Maker.

освіта пари лазерним різаком

Ентузіазм на сайті активності був настільки високим, що на сцені були натовпи. Новинка веселощів, дуже цікаві, блискучі наукові та творчі твори вражають сцену викладачів та студентів. На відміну від минулого, Thunderlaser на Рік Творця присвятив нового виробника життєвих сил, але також дозволив сцені випробувати повну віддачу лазерної освіти STEAM Maker.

освіта пари лазерним різаком

освіта пари лазерним різаком

Цього року це чотирнадцятий рік Молодіжного фестивалю науки та технологій у районі Футян. Відділ освіти Футьянського округу завжди дотримувався концепції “дозволяти студентам бачити науку, науку та науку та використовує наукові концепції для покращення інновацій та практичних можливостей учнів. Молодші творці, які демонструють свої чудові. Студія Thunderlaser займається освітою, покликаний сприяти “вдосконаленню здатності втілювати ідеї в реальність”, активно робити універсальну машину ставати молодими партнерами країни, сміливо проявляти творчість, сміливість до творчого, хороброго життя!

освіта пари лазерним різаком

ЗНАЧЕННЯ ISTANBUL – найбільша у світі виставка рекламних технологій та обладнання для зовнішнього обладнання. Ринок Туреччини, як “міст між Близьким Сходом та Європою”, має надзвичайне значення для підприємств для розширення закордонних ринків. Він не тільки збирає учасників-експонентів та продавців із 74 країн Європи та Азії, включаючи Європу, Африку, Азію, Америку, Близький Схід та Балкани, але й дарує глядачам освіжаюче почуття та велику нагороду.

Новини лазерного різака про thunderlaser

Новини лазерного різака про thunderlaser

4 жовтня 2017 року Емі, менеджер відділу VIP, та Том, директор департаменту технологій, допомагали турецькому агенту брати участь у Стамбульській міжнародній рекламній виставці та надавати ряд технологій підтримка. Таким чином Thunderlaser мав чудовий виступ на міжнародній сцені.

Новини лазерного різака про thunderlaser

Ряд професійних людей та лазерних любителів з усього світу хотіли б взяти участь у цій виставці. Наш лазерний різак, виставлений на цьому ярмарку, змусив багатьох людей спробувати і створити щось нове. Наша мета – зробити інше для наших клієнтів.

Новини лазерного різака про thunderlaser

Новини лазерного різака про thunderlaser

На сцені багато глядачів сказали, що це було чудово, дуже здорово, їм подобається наше солодке обслуговування, і наша лазерна машина була хороша. «Заздалегідь з часом, виживання найсильніших, стикаючись з тенденцією» – це наше гасло. Thunderlaser досяг інноваційної форми лише володіючи лазерним обладнанням та технологіями для успішного дослідження програмного забезпечення компанії Laser Maker і пообіцяв клієнтам якісний досвід.

Новини лазерного різака про thunderlaser

Нарешті, ПІДПИС ІСТАНБУЛ, що відбувся 4 дні, закінчився в Туреччині. Після участі у виставці Україна, Thunderlaser знову зазнав нового прориву на міжнародній карті. Нова іскра, новий Thunderlaser зустріне вас різними на новій міжнародній сцені.

Новини лазерного різака про thunderlaser

Зустрінемось на міжнародній сцені.