Обрати для іншої країни
Thunder Laser Новини laser-news
Місцезнаходження:Головна > Thunder Laser Новини > Thunder Laser News | The territory will be redrawn,Across the Taiwan strait will be cooperated with each other
Image-1

Thunder Laser відео


Як вибрати надійний лазерний різак

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Як вибрати надійний лазерний різак
laser parametes

Thunder Laser відео


Параметри зразків лазера

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Параметри зразків лазера

Thunder Laser News | The territory will be redrawn,Across the Taiwan strait will be cooperated with each other

Время выпуска:2017/11/06 Thunder Laser Новини Время просмотра:617

Передмова: 22 серпня 2017 року представник Тайваньського грозового лазера професор Ло та його дружина відвідали Thunder Laser та спілкувалися з Кінгом, Ноланом, Лінном та Бену.

Новини лазерного різака про thunderlaser

Thunder Laser займається науково-дослідною системою управління, розробкою та обробкою інтегрованого підприємства. Thunder Laser багато років займається лазерною промисловістю, вишукана технологія та першокласне післяпродажне обслуговування завоювали більшість довіри та підтримки клієнтів. Крім того, покладайтеся на неперевершену команду, великий досвід у виробництві виробників та STEAM, щоб змусити продукти Thunder Laser відкрити нову ситуацію та успішно розвинути новий ринок у разі надмірної однорідності.

Для того, щоб краще обслуговувати замовника, професор Луо приїхав до Thunder Laser з Тайваню з цікавим розумом, тільки ми знаємо більше про технології, пов’язані з грозовим лазером та лазерним різаком. допомогти клієнтам з найбільш професійними знаннями, адже ми професійні!

Новини лазерного різака про thunderlaser

Кінг, щоб показати зразок для професора Ло.

Лазерна технологія особливо важлива для людини, яка займається лазерною промисловістю. Щоб забезпечити безпеку роботи клієнтів, Бен з професіоналами лазерних знань та лазерних технологій пояснив застосування лазера та запобіжні заходи для професора Луо.

Новини лазерного різака про thunderlaser

Бен пояснює Знання провідника залі до професора Ло.

Новини лазерного різака про thunderlaser

Поясніть інформацію про повітряну допомогу та знання лазерної головки.

Новини лазерного різака про thunderlaser

Як очистити лазерні лінзи.

Новини лазерного різака про thunderlaser

Професор Луо вчиться керувати панеллю управління.

Thunder Laser з концепцією “змінити значення для наших клієнтів”, наполягайте на тому, щоб кожен був експертом із застосування лазерних технологій, щоб забезпечити більш професійну технологію для клієнтів, більш кращу післяпродажну діяльність обслуговування та допомогти клієнтам реалізувати максимізацію вартості.

Новини лазерного різака про thunderlaser

Тому що в центрі уваги, тому ми більш професійні. Дякуємо за підтримку професора Лоо. Дякую за підтримку по дорозі, ми сподіваємося на співпрацю в майбутньому між собою!