Обрати для іншої країни
Thunder Laser Новини laser-news
Місцезнаходження:Головна > Thunder Laser Новини > The start of a Thunderlaser year marks a new beginning for us.
Image-1

Thunder Laser відео


Як вибрати надійний лазерний різак

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Як вибрати надійний лазерний різак
laser parametes

Thunder Laser відео


Параметри зразків лазера

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Параметри зразків лазера

The start of a Thunderlaser year marks a new beginning for us.

Время выпуска:2018/01/30 Thunder Laser Новини Время просмотра:428

Переглядаючи минуле і дивлячись у майбутнє, 29 грудня 2017 року Thunderlaser відкрив щорічну зустріч з підсумками та подяками за 2017 рік. Керуючись генеральним директором містером Ченом бікіном, ми розглянули ріст Thunderlaser з 2014 по 2017 рік. Склад, якщо час, як сонячне світло, під деревами, ми ростемо повільно і поступово дозріваємо. Крок за кроком ми досягали однієї мети за одною. Але перш за все, у наших зусиллях продажі Thunderlaser у 2017 році збільшилися більш ніж удвічі.

Новини лазерного різака про thunderlaser

Переглядаючи минуле, і ми можемо добре з ним працювати – —- Mr. Чен, генеральний менеджер Thunderlaser

Новини лазерного різака про thunderlaser

Без зарозумілості та необдуманості, щоб все вийти —— Емі

У минулому році Thunderlaser отримав значну суму врожаю. Керуючись директором з технологій Томом. LaserMaker успішно розвивався. Lasermaker має комплексну функцію, чітку конфігурацію та зручний інтерфейс. Лазерний виробник користується великою популярністю з моменту виходу на ринок. Таке розпізнавання дозволить нам покращити функціональність програмного забезпечення у 2018 році, а також змусить більше людей використовувати його з великими можливостями.

Новини лазерного різака про thunderlaser

Зосередьтеся на одному і ви досягнете успіху. ——Том

Потрібно триваліше переглянути. Дотримуйтесь концепції прем’єр-міністра Keqiang: Ми також будемо заохочувати людей починати власний бізнес та робити інновації.

Thunderlaser пішов попереду лазерної освіти виробника STEAM. Підсумуйте роботу 2017 року та заздалегідь складіть плани на майбутнє, як заступник генерального директора Thunderlaser, Кен представив ринок від Thunderlaser до лазерної освіти STEAM. Тепер Лей Юу займається дослідженнями та розробкою курсів лазера. Кен, заступник генерального менеджера від Thunderlaser, представив Thunderlaer від прокидання на ринок лазерної STEAM освіти до сьогодні, ми всі досліджуємо та розробляємо лазерні навчальні курси STEAM Maker. Для цього ми сформулювали 10 основних курсів, 100 наборів навчальних курсів, 2000 комплектів цілей дизайну на 2018 рік, щоб надати користувачам більш багатий зміст курсу. Нарешті, Кен яскраво пояснив важливість теми на прикладі від дизайну автомобіля до моделі автомобіля до успішного водіння автомобіля. Він відверто сказав, що ця ідея збудеться і буде показана у 2018 році. .

Новини лазерного різака про thunderlaser

Мрійте про завтра, але живіть сьогодні. ——Кен

Від продажу простого обладнання до розробки курсів виробника, ми постійно вивчаємо вихід із лазера. Щоб більше людей знали лазерне обладнання Thunderlaser, дізнайтеся більше про освіту виробників лазерних STEAM. Ми зробили багато. У 2017 році ми взяли участь у 26 різних виставкових заходах, нехай більше людей відчують магію лазерної різальної машини. Співпрацюйте зі шкільним підприємством, щоб дати можливість більшій школі використовувати сучасне лазерне обладнання, щоб здійснити мрію свого виробника. У 2018 році ми будемо брати участь у більшій виставковій діяльності. І нехай машини Thunderlaser поширюються по всій країні.

Thunderlaser розвивається з дивовижною швидкістю, і ми очікуємо багато речей від Tunderlaser в 2018 році. Концепція Thunderlaser полягає в тому, щоб змінити значення для наших клієнтів. У 2018 році ми завжди готові надавати нашим клієнтам кращий всеохоплюючий сервіс, орієнтуючись на виробництво безпечного та простого у користуванні лазерного обладнання та більш всебічну навчальну програму. Для залучення різних клієнтів лазерною, різною освітою Maker. Зробіть лазери безпечнішими та легшими в навчанні.

Наприкінці зустрічі до сесії презентації. Thunderlaser встановив три нагороди: премію «Видатний новачок», премію «Видатний працівник», «Премію видатного менеджера департаменту», оголошену та видану Президентом Ченом.

Новини лазерного різака про thunderlaser

Премія за видатного новачка

Новини лазерного різака про thunderlaser

Премія за видатного працівника

Новини лазерного різака про thunderlaser

Премія видатного менеджера відділу

Новий рік – це нова відправна точка. У 2018 році ми твердо віримо, що полум’я буде більш пишним! Залишається побачити!

Новини лазерного різака про thunderlaser

Новини лазерного різака про thunderlaser