Обрати для іншої країни
Thunder Laser Новини laser-news
Місцезнаходження:Головна > Thunder Laser Новини > The Education Of STEAM | A Maker Festival To Achieve The Maker Dream
Image-1

Thunder Laser відео


Як вибрати надійний лазерний різак

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Як вибрати надійний лазерний різак
laser parametes

Thunder Laser відео


Параметри зразків лазера

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Параметри зразків лазера

The Education Of STEAM | A Maker Festival To Achieve The Maker Dream

Время выпуска:2018/01/25 Thunder Laser Новини Время просмотра:499

Передмова: 13 грудня 18-й молодіжний фестиваль науки і техніки (Maker Festival) та Перший карнавал освіти STEAM в районі Футян, місто Шеньчжень, прекрасно закінчилися іноземною мовою Qiaoxiang Школу. Понад 5000 учнів із понад 80 шкіл усього району взяли участь у 36 науково-технічних конкурсах, було виставлено понад 1300 творів. Це вечірка великого виробника.

освіта пари лазерним різаком

Як один із сучасних представників, Shenzhen зосереджується на створенні міжнародних інноваційних талантів у сучасній освіті Інновації в науці та техніці – це не лише перший поштовх до розвитку розвитку, але й шлях майбутнього дітей. Поліпшення якості науки та вмінь та зміцнення можливостей молоді для вивчення науки та техніки є важливою складовою нашої модернізаційної освіти.

освіта пари лазерним різаком

Молодіжний фестиваль науки і техніки (Maker Festival) висвітлює багато, ряд успішних запрошених робіт працює блискучим шоу. Серед них Thunderlaser в цей день гостей викладачі та студенти різного віку; магічний універсальний артефакт, зібраний на місці зосередження уваги, це поєднання інноваційних ідей у ​​вигляді демонстрації перед людьми, що надихало уяву та цікавість молоді. Атмосфера живого виробника також запалювала хвилювання Maker./p>

освіта пари лазерним різаком

Ентузіазм на сайті активності був настільки високим, що на сцені були натовпи. Новинка веселощів, дуже цікаві, блискучі наукові та творчі твори вражають сцену викладачів та студентів. На відміну від минулого, Thunderlaser на Рік Творця присвятив нового виробника життєвих сил, але також дозволив сцені випробувати повну віддачу лазерної освіти STEAM Maker.

освіта пари лазерним різаком

освіта пари лазерним різаком

Цього року це чотирнадцятий рік Молодіжного фестивалю науки та технологій у районі Футян. Відділ освіти Футьянського округу завжди дотримувався концепції “дозволяти студентам бачити науку, науку та науку та використовує наукові концепції для покращення інновацій та практичних можливостей учнів. Молодші творці, які демонструють свої чудові. Студія Thunderlaser займається освітою, покликаний сприяти “вдосконаленню здатності втілювати ідеї в реальність”, активно робити універсальну машину ставати молодими партнерами країни, сміливо проявляти творчість, сміливість до творчого, хороброго життя!

освіта пари лазерним різаком

освіта пари лазерним різаком

освіта пари лазерним різаком

освіта пари лазерним різаком

Творче робоче шоу

Хороші ідеї потрібно надихати, а хороші ідеї потрібно реалізовувати. Отримати дух створення клієнтів, розвивати практичну здатність практикувати, збирати силу творення, щоб досягти нашого Творця мрії!

освіта пари лазерним різаком

“Технологія призводить до мрії, інновації змінюють майбутнє!” Давайте працювати разом на шляху лазерної освіти STEAM Maker Education до бачення майбутнього!