Обрати для іншої країни
Thunder Laser Новини laser-news
Місцезнаходження:Головна > Thunder Laser Новини > STEAM Education | Thunder Laser settled in Chaihuo Makers Space to create the new future of China maker education
Image-1

Thunder Laser відео


Як вибрати надійний лазерний різак

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Як вибрати надійний лазерний різак
laser parametes

Thunder Laser відео


Параметри зразків лазера

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Параметри зразків лазера

STEAM Education | Thunder Laser settled in Chaihuo Makers Space to create the new future of China maker education

Время выпуска:2017/09/21 Thunder Laser Новини Время просмотра:441

Вступне слово: Наприкінці червня машина для різання гром лазером, стандартне обладнання для виробників космічного обладнання офіційно оселилося в центрі створення Шеньчжень Chaihuo. У цьому неврівноважному липні відбудеться щось надзвичайне: в центрі створення Шеньчжень Чайхуо пройшов успішний курс лазерної підготовки. Ця діяльність покращила стосунки між Thunder Laser та головним виробником Китаю Chaihuo Makers Space. Дві сторони досягли консенсусу, працювали разом та разом прогресували. Thunder Laser також надасть потужну підтримку в обладнанні, техніці та навчальних посібниках Chaihuo.

STEAM Освіта за допомогою лазерного різака

Chaihuo – це організація громадського добробуту, організована членами для обміну знаннями, творчого спілкування та створення спільної роботи. Chaihuo Makers Space означає “Багато рук роблять легку роботу”, щоб забезпечити вільне та відкрите середовище співпраці для Maker, заохочувати транскордонний обмін, сприяти творчій реалізації та виробництву. Простір надає базове обладнання для розробки прототипів, таке як 3D-принтер, лазерна ріжуча машина, обладнання для електронних розробок, обладнання для механічної обробки тощо. Організовує вечірку виробника та майстер-класи різних рівнів. 4 січня 2015 року прем’єр-міністр Китаю Кецян Лі відвідав Чайху Створює Космос під час свого візиту в Шеньчжень і став почесним членом Chaihuo.

Менеджер технологій Том та інженер післяпродажного обслуговування Бен з Thunder Laser, щоб продовжувати вдосконалювати технологію лазерної різальної машини для об’єкта дослідження. Як у цей час навчальних занять вони швидко навчають студентам знань про безпечну експлуатацію лазерного різання за допомогою власних професійних технічних знань? Чи дає дизайн курсу системи студентам ще один урожай?

STEAM Освіта за допомогою лазерного різака

Бен розповів про частини машинної безпеки для виробників.

У процесі використання машини для лазерного різання стабільність системи та безпечна експлуатація є життєво важливими для професійного чи непрофесійного персоналу. Бен зазначив, що машини Thunder Laser олюднені в дизайні, продуктивності системи та аспектах роботи і мають багатошаровий захист, такий як: Видимий червоний крапковий вказівник, чітко забезпечує лазерну лінію; Відкритий захист кришки, усуває ризик помилкового відкриття; Вода захист від охолодження, безпечна і надійна система охолодження; зондування температури – легко різати легкозаймисті матеріали; стан сповіщення, завжди знати стан роботи; захист від аварійної зупинки, ключова зупинка для забезпечення безпеки; загартоване скло, переконайтеся, що лазер не просочується ; і увімкніть ключ, уникайте неправильної роботи і так далі. Крім того, лазерна ріжуча машина Thunder Laser – це майже стандартний інструмент для виготовлення, який підходить для навчання STEAM, виготовлення DIY та рекламного дизайну. .

STEAM Освіта за допомогою лазерного різака

Бен розповів розділ із функціонуванням програмного забезпечення.

Потім Бен представив лазерне програмне забезпечення, придатне для STEAM Education, LaserMaker. Це лазерне програмне забезпечення, розроблене Thunder Laser, воно дружнє та просте у використанні. В даний час LaserMaker користується великою популярністю на ринку освіти STEAM, особливо популярність підлітків. Оскільки це робить користувача, який вперше почуває себе простим та легким у використанні для контакту з лазерною ріжучою машиною.

Виробник сайту буде працювати з програмним забезпеченням.

STEAM Освіта за допомогою лазерного різака

Виробник сайту буде працювати з програмним забезпеченням

Крім того, Бен показав вам, як користуватися машиною для лазерного різання та як користуватися ріжучою машиною в польових умовах. Він виготовив дивовижні окуляри з дерев’яної рами та смужку mobius, вирізавши машину, яка значно розширила горизонт виробників.

STEAM Освіта за допомогою лазерного різака

STEAM Освіта за допомогою лазерного різака

Людина на місці самостійно збирає окуляри

STEAM Освіта за допомогою лазерного різака

STEAM Освіта за допомогою лазерного різака

STEAM Освіта за допомогою лазерного різака

Спробуйте носити окуляри на сайті

На завершення тренувальної діяльності всі люди все ще були сповнені ентузіазму та навколо нашого персоналу, щоб разом вивчати глибші проблеми.

STEAM Освіта за допомогою лазерного різака

STEAM Освіта за допомогою лазерного різака

STEAM Освіта за допомогою лазерного різака

Обговорювали принцип лазера

Щасливий час завжди швидко проходив, перша фаза Thunder Laser у навчанні машинного тренування в космічному просторі Chaihuo мала ідеальне завершення, але наша подорож тільки почалася. Давайте сподіваємось на спільну співпрацю, приведемо більше людей у ​​світ виробників і будемо раді приєднатися разом до Thunder Laser та Chaihuo Makers Space.