Обрати для іншої країни
Thunder Laser Новини laser-news
Місцезнаходження:Головна > Thunder Laser Новини > Popular entrepreneurship & Multitude Innovation | Walk into Thunder Laser Maker Space
Image-1

Thunder Laser відео


Як вибрати надійний лазерний різак

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Як вибрати надійний лазерний різак
laser parametes

Thunder Laser відео


Параметри зразків лазера

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Параметри зразків лазера

Popular entrepreneurship & Multitude Innovation | Walk into Thunder Laser Maker Space

Время выпуска:2017/08/05 Thunder Laser Новини Время просмотра:416

Передмова: 19-21 травня 2017 року в Інституті механічних та електричних технологій Гуандун “Thunder Laser” провів “студентську інновацію та підприємницьку діяльність”. Діяльність була успішною та привернула багато уваги з боку керівництва коледжу та студентів. Популяризація студентів ” Налаштувавши простір для виробників та застосувавши лазерні системи, подія була чудовою підмогою та отримала одностайну оцінку, розширивши кругозір студентів, а також поділившись ідеями Thunder Laser Maker space.Простір Laser Maker

Простір для творців дозволяє учням творити, опрацьовувати свою уяву та проявляти свої здібності, перетворювати уяву на практику, тим часом заохочуючи молодих людей до самовираження та досягнення своєї мрії.

Простір Laser Maker

Простір Laser Maker

Знати щось нове, очевидно, що ця діяльність є гарним шансом для студентів коледжу. Почніть своє лазерне дослідження! Використовуйте лазер і робіть все, що завгодно, і практикуйте свою фантазію!


Простір Laser Maker

Простір Laser Maker

Простір Laser Maker

Просто зробіть це та поділіться! Роботи, які ви робите, демонструють вашу впевненість.


Простір Laser Maker

Простір Laser Maker

Простір Laser Maker

Простір Laser Maker

Простір Laser Maker

Завдяки підтримці викладачів коледжу, а також ми цінуємо їхнє визнання. Дійсно, як і те, що вони казали, діяльність такого роду допомагає студентам відкрити свій горизонт, розширити свої інтереси та надихнути на їх творчі ідеї. З іншого боку, проведення цих заходів на місці допомагає студентам краще засвоювати свої знання про книгу та сприяє підвищенню ступеня їх розуміння.

Простір Laser Maker

Простір Laser Maker

Thunder Laser проводив цю космічну діяльність в Інституті механічних та електричних технологій Гуандун, метою якої є популяризація знань про лазер для нашого молодого однокласника, який зацікавлений у створенні простору для виготовлення, наприклад, що лазер може робити, які лазерні системи та які зв’язки лазер має з цими учнями тощо.

З іншого боку, ми сподіваємось, що це може збагатити їхнє шкільне життя та здійснити інноваційну освіту, відвідуючи різні види заходів. Успішна подія не тільки має великий вплив на Thunder Laser, але також має велике значення для деяких студентів. Вони можуть поєднувати власні інтереси, слідкувати за адвокатською діяльністю школи «інновації та підприємництво» та займатися улюбленими справами.

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку.

Побачимось наступного разу на Thunder Laser Maker Space!