Обрати для іншої країни
Thunder Laser Новини laser-news
Місцезнаходження:Головна > Thunder Laser Новини > DPES Sign Fair with Thunderlaser in 2016
Image-1

Thunder Laser відео


Як вибрати надійний лазерний різак

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Як вибрати надійний лазерний різак
laser parametes

Thunder Laser відео


Параметри зразків лазера

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Параметри зразків лазера

DPES Sign Fair with Thunderlaser in 2016

Время выпуска:2016/06/22 Thunder Laser Новини Время просмотра:2771

Спеціальний звіт” Thunder Laser “від TVS3

23-26 лютого 2016 року Thunder Laser відвідав Гуанчжоу-ярмарку знаків DPES, найбільшу виставку реклами та світлодіодних технологій у районі Південного Китаю. За цей час ми показали наш останній лазерний різак – серія NOVA.

Відмітний грім-лазер привернув клієнтів на виставку за допомогою шарму відданого професіонала, що також є філософією та цінностями нашого підприємства. Приймаючи численних покупців та експонентів з відкритим серцем, і після технічної інтерпретації ми отримали позитивне визнання від клієнтів, постачальників та навіть однолітків з лазерних різаків. За винятком нашої останньої лазерної системи – унікального шарму серії NOVA, Thunder Laser також відомий на цій виставці унікальними зразками ремесел на виставці та провідним гнучким застосуванням лазерних ріжучих гравірувальних машин, що використовуються для просування промисловості ремесел та творчості.

Незважаючи на те, що ще триває шлях, Thunder Laser ніколи не зупинить нашу зупинку на якість та смак наших машин. Ми віримо, що лазерний різак стане новим улюбленцем творчості / промисловості та призведе до нової хвилі моди.

Унікальний модний дизайн нашого лазерного різака привернув увагу багатьох покупців, а інші учасники експозиції також прийшли оцінити свою оцінку. Навіть репортерів телебачення TVS3 приваблювала наша унікальна корпоративна культура, і вона дала нам особливе інтерв’ю.

 

Розповсюджувач Thunder Laser Нової Зеландії Містер Майк Каріган допоможе представити деталі лазерного різака замовнику з України.

Клієнти були такі раді отримати сувенір, виготовлений Thunder Laser.

Відвідувачі були задоволені пригощеними цукерками.

 

Популярні сторінки