Обрати для іншої країни
Thunder Laser Новини laser-news
Місцезнаходження:Головна > Thunder Laser Новини > Big news: Thunder Laser finally won the trademark infringement lawsuit in Germany
Image-1

Thunder Laser відео


Як вибрати надійний лазерний різак

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Як вибрати надійний лазерний різак
laser parametes

Thunder Laser відео


Параметри зразків лазера

ДИВИТИСЯ ЗАРАЗ
▷ Параметри зразків лазера

Big news: Thunder Laser finally won the trademark infringement lawsuit in Germany

Время выпуска:2016/10/24 Thunder Laser Новини Время просмотра:1394

Новини лазерного різака про thunderlaser

Велика новина: Thunder Laser нарешті виграв позов про порушення торговельної марки в Німеччині.

У 2011 році, за пільговими цінами та відмінною якістю, Thunder Laser вийшов на німецький ринок і має багато клієнтів та хорошу репутацію там, після успішного встановлення фірмового стилю Thunder Laser.

 

У 2014 році у відповідь на вимоги СЕ Німеччини Thunder Laser призупинив продаж у Німеччині та знадобився один рік, щоб завершити перепроектування безпеки класу 1 CE за допомогою SGS. Багаторічні дослідження та тестування змусили нас інтегрувати високоефективну сервосистему в лазерну систему та збільшити вдвічі швидкість роботи системи та 20% результатів гравірування порівняно з оригінальною кроковою системою. У той же час Thunder Laser знову виходить на німецький ринок, прагнучи забезпечити клієнтів загальним рішенням лазерного різання та гравірування. І поступово встановив власну перевагу бренду та технологій та здобув професійне визнання від клієнтів.

 

У 2015 році конкурент, зареєстрований торговою маркою Thunder Laser, вторгся в імідж нашого бренду в Німеччині і змусив наш продаж на німецькому ринку в тупик, що призвело до серйозних втрат пізніше. Щоб захистити власний бренд, Thunder Laser почав готувати відповідні матеріали.

 

У 2016 році компанія Thunder Laser порушила позов щодо вирішення цієї події реєстрації торговельної марки. Ми маємо записи про продажі протягом багатьох років на німецькому ринку, і відповідно до нашої сертифікованої інформації CE класу 1 від SGS, ми є власником бренду Thunder Laser. Після багатьох труднощів лазер Thunder зрештою виграв суперечку щодо торговельної марки. На щастя, в цей час імідж бренду знайшов глибокий відбиток у серцях наших клієнтів. Це так чудово, що клієнти є найкращим свідком росту та розвитку Thunder Laser!

 

Проведи цю весну, непереможний, наша компанія планує взяти участь у німецькому лазерному шоу наступного року, шоу унікального стилю Lei Yu, давайте почекати і подивимось!

 

Зараз ми готуємось до виставки в Німеччині наступного року. Ми хочемо скористатися цією можливістю, щоб показати вам, наскільки відрізняється Thunder Laser. Слідкуйте за цим питанням, і незабаром побачимось у Німеччині.