Обрати для іншої країни
laser-application laser-application
Місцезнаходження:Головна > laser-application > materials > деревина


деревина

Время выпуска:2016/05/12 materials Время просмотра:4278

Лазерний станок
Лазерний станок
Вам не доведеться витрачати гроші на придбання нових терміналів або витрачати час на їх полірування знову. Тому що у вас є лазерний різець для грому. Наш лазерний різак зробить ваш робочий процес легшим та швидшим. За допомогою лише одного лазерного різака для грому ви можете різати, гравірувати або маркувати деревину за один оборот без допомоги інших машин. Лазерне різання деревних пилок різної форми та довжини – це лише шматок пирога з нашою машиною для лазерного різання. Наша спеціальна конструкція дверей допоможе вам впоратися з довгими матеріалами обіду. можна різати необмежену довжину деревини навіть без великої машини.
Лазерний станок
Лазерний станок
Лазерне гравірування деревини Коли вам потрібно додати декоративні прикраси до ваших дерев’яних виробів, таких як дерев’яна рамка для фотографій, дерев’яний ящик, дерев’яний гребінець або дерев’яні двері, наш лазерний різак Thunder звернеться до лазерної гравірувальної машини для дерев. Дуже легко та зручно гравірувати ваші логотипи, особисті зображення та текст на дереві за допомогою лазерної гравірувальної машини Thunder. Лазерна різьба по дереву. За допомогою легкого лазера вам не доведеться розділяти різьблення по дереву та різання деревини на два. Тепер ви можете робити ці дві різні роботи одночасно!
Лазерний станок
Завдяки 3D-гравіруванню на дереві тепер ви можете навіть гравірувати 3D-зображення в лісі за допомогою нашої останньої технології 3D-лазерного гравірування!
Популярні сторінки