Обрати для іншої країни
laser-application laser-application
Місцезнаходження:Головна > laser-application > materials > Акрил


Акрил

Время выпуска:2016/05/12 materials Время просмотра:4582

Акриловий лазерний гравер
Наш лазерний різак для грому використовує лазерну трубку со2, тому він дуже добре справляється з акрилом. За допомогою нашої гром-лазерної машини ви можете вирізати акрил (навіть товстий), ви можете гравірувати фотографії та зображення на акрилі, а також ви можете розмітити на акрилі. Швидкість гравіювання різання дуже швидка, а результат відмінний. Оскільки лазерне різання та гравірування використовує безконтактний спосіб, вам не потрібно повторно шліфувати його після вирізання. Однак якість самого акрилу також дуже важлива. Для досягнення хорошого результату пропонується використовувати акрил хорошої якості. Також потужність і швидкість різання також дуже впливають на якість різання.
Акриловий лазерний гравер
Акриловий лазерний гравер
Якщо порівнювати з традиційними методами, використання лазерної машини на основі СО2 для роботи з акрилом має велику силу, як швидкість швидкості різання, безконтактний процес гравіювання різання, чистий край (не потрібен лак), простота в експлуатації, низька вартість навіть різання невеликої кількості роботи . Тому багато клієнтів вважають за краще використовувати наш лазерний різак для різання акрилових букв, акрилову стійку для дисплея, акрилові фоторамки та багато інших акрилових виробів.
Акриловий лазерний гравер
Акриловий лазерний гравер
Акриловий лазерний гравер
Наш лазерний різак також дуже хороший для гравірування на акрилі та зазвичай використовується для гравірування літер та логотипів на акрилових предметах. Фотогравіра на акрилі також відрізняється високою точністю. Однак якість самого акрилу має важливий вплив на результат гравірування.
Популярні сторінки