Обрати для іншої країни
laser-application laser-application
Місцезнаходження:Головна > laser-application > business > Вивіска


Вивіска

Время выпуска:2016/05/11 business Время просмотра:3362

Застосування лазерної гравірування та різання для вивісного бізнесу має багато переваг порівняно з традиційними методами. Нарізати різні матеріали на багато форм набагато простіше і швидше.
Лазерний гравер для вивіски
Вирізання акрилових літер Дійсно зручно вирізати акрилові букви за допомогою лазерного різака Thunder. Потрібно лише ввести літеру в програмне забезпечення, потім виконати налаштування та надіслати файл на машину для лазерного різання. Запустіть машину. Робота буде закінчена недовго. А якість різання завжди гладка; не потрібно шліфувати її після різання. Звичайно, якість самого акрилу також дуже важлива. Ви повинні використовувати акрил хорошої якості для досягнення хороших результатів. Окрім вирізання, гравіруванням на акриловому та двоколірному аркуші ABS також дуже добре.
Лазерний гравер для вивіски
Лазерний гравер для вивіски
Лазерний гравер для вивіски
Лазерний різак Thunder майже нічого не може зробити. Вам просто потрібно додати трохи власної фантазії. Можна гравірувати і вирізати різні матеріали, а потім комбінувати їх. Таким чином вийде унікальний продукт. Подібно до наведеного нижче зразка, ця фотографія здатна змінюватись у багато різних кольорів за допомогою світлодіодної основи.
Популярні сторінки