Обрати для іншої країни
laser-application laser-application
Місцезнаходження:Головна > laser-application > business > Архітекторські модельєри


Архітекторські модельєри

Время выпуска:2016/05/10 business Время просмотра:3380

Лазерний різак з архітектурних моделей

Лазерний різак з ЧПУ має багато переваг порівняно з традиційними методами виготовлення архітектурних моделей. Багато шкіл, шанувальників моделей та архітектурних фірм люблять використовувати наш лазерний різак з ЧПУ, щоб допомогти їм зробити свою продукцію набагато простішим способом.

Наші лазерні системи використовують безконтактний спосіб роботи над цільовими матеріалами. Він не тисне на матеріал, не дряпає матеріал, не деформує матеріал, як старий традиційний механічний спосіб. Результат різання дуже хороший і чистий і з високою точністю. Вартість лазерного різака з ЧПУ значно нижча, ніж традиційні способи. Особливо, коли замовлення – це лише невелика кількість, середня вартість також дуже низька.

Лазерний різак з архітектурних моделей
Лазерний різак з архітектурних моделей

За допомогою нашого лазерного різака з громовим ЧПУ вам потрібно лише створити свої малюнки в AutoCAD або CorelDraw. Потім відправте його в нашу лазерну систему. Всі роботи будуть виконані лише за один хід.

Для виготовлення архітектурної моделі використовуються різноманітні матеріали: текстиль, дерево, шпон, МДФ, синтетичні матеріали, пластмаси, ПММА, картон, папір, пінопласт, полістирол, фольга та плівки, акрил та багато іншого. Гром-лазер є гнучким у багатьох матеріалах та додатках. За допомогою лазерного різака Thunder CNC ви зможете за короткий час виготовити точну модель.Популярні сторінки