Обрати для іншої країни
Лазерний станок для фанери

Nova 35|Лазерний станок для фанери

Правильний вибір для широкоформатних машин для лазерного різання CO2

Вирізати. Позначити. Гравіруйте

Три основні функції Nova24 – вирізання, маркування та гравірування – поєднуються для створення величезного набору дизайнів та виробів

лазерний чпу станок

Технологія різання

Станок лазерної різки- це підходящий інструмент для початківців виробників. Nova24 пропонує найкращі інноваційні технології на ринку, легко вирізати 3/8 ”акрил та інші тонкі матеріали.


Технологія маркування

Лазерне маркування акрилом, деревом, пластиком, тканиною, текстилем, шкірою, папером, картками, гумою, склом, мармуром, каменем, гранітом тощо.


лазерний чпу станок
Лазерный гравер

Технологія гравіювання

Лазерный гравер піднімає гравюру на високому рівні, створюючи дивовижні та майстерні вироби. Він може гравірувати на багатьох видах матеріалів, таких як дерево, акрил, пластик, гума тощо.


Request a Material Sample

Not sure if your project is right for a certain material? Ask us for a sample cut.

Лазерний станок
Лазерний станок Стандартні функції
Лазерний станок

LCD-панель

Кожен лазерний станок Thunder laser оснащений LCD-панелю управління. Користувачі можуть контролювати станок за допомогою цієї панелі. Наприклад, підйом робочого столу вгору і вниз, тим самим досягаючи функції автоматичного фокусування, переміщення лазерної голови, встановлення початкової точки різання, зміна швидкості роботи та регулювання потужності і т.д. Крім того, користувачі можуть використовувати LCD-панель для попереднього перегляду робочого шляху об’єкта, щоб оцінити тривалість робочого часу і змінити більше параметрів, якщо це необхідно


Лазерна голова HR

Ми називаємо High Resolution голову скорочено – HR голова, вона має спеціальну структуру для фокусування лазерного променя в дуже маленьку точку, тому ми можемо отримати багато маленьких лазерних точок в одиничній області, результат гравіювання буде більш детальним.


Лазерний станок
Лазерний станок

Смарт-контролер

Смарт-контролер використовується для управління витяжним вентилятором, повітряним насосом і сигнальною лампою в той час, коли лазер працює. Контролер автоматично вмикає/вимикає витяжний вентилятор і повітряний насос перед початком роботи лазера та після виконання завдання. Це полегшує роботу оператора і сприяє економії енергії. У той же час, колір сигнальної лампи також контролюється ним, щоб показати робочий стан лазера.


Two Way Pass Through

Our Two Way Pass through feature comes on all of our machines. This will allow you to cut materials larger than your bed size by sliding them
through the slots on front and behind of the machine.


Лазерний станок
Лазерний станок відео
Лазерний станок

Thunder Laser має велику бібліотеку відео з понад 250 відео на YouTube, яка допоможе вам зрозуміти ваш новий лазер. Практично все, що ви можете собі уявити, можна знайти в одному з наших корисних інструктажів за допомогою декількох клацань миші.

Лазерний станок Проекти
Лазерний станок

Щоденний подарунок

Щоденний подарунок

Лазерний різак готовий підвищити вашу продуктивність і впорядкувати свої операції. Це ідеально підходить як власникові бізнесу, так і професіоналу At At Home, якому потрібна якісна лазерна машина за чудовою ціною!

Заробляти на життя

Основне використання цього настільного лазерного різака Nova24 – для малого та середнього бізнесу, який потребує вирізання та гравірування багатьох видів матеріалів,                             
як фанера, МДФ, акрил, скло, гума та папір.

Лазерний станок

Заробляти на життя

Лазерний станок

Model Design

Дизайн моделі

Лазерний станок можна застосовувати до багатьох видів матеріалів і має безліч переваг, таких як гладкі ріжучі кромки, без полірування, без шуму, без пилу, більш висока швидкість обробки, більш висока точність, менше відходів і висока ефективність. Це найкращий варіант модернізації традиційного обладнання в різних галузях промисловості.

Лазерний станок Advanced
3D-різання та 3D-гравірування

Наша лазерна машина може робити ефекти 3D-друку, такі як 3D-різання та 3D-гравірування